lt   en   ru   de
        mesos perdirbejai
 UAB "Agaras"
 UAB "Agrovet"
 UAB "Daivida"
 ŽŪB "Delikatesas"
 UAB "Grimeda"
 UAB "Klaipėdos mėsinė"
 AB "Krekenavos agrofirma"
 UAB "Mažeikių mėsinė"
 UAB "Medonos mėsa"
 AB "Tauragės maistas"
 UAB "Utenos mėsa"
 IĮ "Aroma Rex"
 UAB "BHJ Baltic"
 UAB "Grida MT"
 UAB "Moguntia Baltija"
 UAB "Riela"
 Kauno kolegija
 Kauno technologijos universiteto Maisto produktų technologijos katedra
 Vilniaus kolegijos Maisto produktų technologijos katedra
 Utenos regioninis profesinis mokymo centras 

UAB "BHJ Baltic"

UAB “BHJ Baltic” yra tarptautinė bendrovė, tiekianti ingredientus ir žaliavas mėsos perdirbimo, naminių ir kailinių gyvūnų pašarų gamybos bei farmacijos pramonėms. Danijoje įsikūrusi BHJ yra JAV bendrovės „The Lauridsen Group” dukterinė įmonė.

1969 m. įsteigtos BHJ bendrovės tikslas buvo šalutinių produktų iš Danijos skerdyklų rinkimas ir jų paruošimas gyvūnų pašarų bei farmacijos produktų gamybai. Šiandien BHJ kryptingai veikia trijose pagrindinėse veiklos srityse: gyvūninių baltymų, maisto produktų ir gyvūnų pašarų.

Baltijos šalims atkūrus nepriklausomybę, BHJ A/S Lietuvoje įsteigė atstovybę, kuri 1997 m. išaugo į dukterinę įmonę -  UAB BHJ Baltic. 2007 metais, pažymint sėkmingo darbo dešimtmetį, Kaišiadoryse duris atvėrė moderni šalutinių gyvūninių produktų perdirbimo gamykla.

VEIKLA
UAB „BHJ Baltic“ savo veiklą plėtoja šiose prioritetinėse srityse:

Šalutinių gyvūninių produktų perdirbimas
Galvijų, kiaulių, paukščių ar žuvų žaliava, gauta tik iš sveikų gyvūnų, įmonėje papildomai tikrinama, rūšiuojama, maišoma pagal receptūras ir sušaldoma, laikantis visų Europos Sąjungos Reglamento 1774/2002 ir įdiegtos RVASVT sistemos reikalavimų.  Įmonėje pagaminti produktai toliau tiekiami naminių bei kailinių gyvūnų pašaro gamybos įmonėms.

Prekyba funkcionaliais gyvūniniais baltymais
Mėsos produktų gamybos įmonėms tiekiame natūralius gyvūninius baltymus - kraujo plazmą  ir kaulienos baltymus SCANPRO™, gaminamus BHJ gamyklose Danijoje, Švedijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Visos gamyklos yra aprobuotos pagal Europos Sąjungos ir JAV teisės aktus.

 
Asociacijos nariai Naujienos Projektai Naudingos nuorodos Kontaktai Informacija nariams
  K.Donelaičio 2-116, Kaunas LT- 01104 Tel.: 8 698 57001
Sprendimas UAB "Elektroninės Informacijos Centras"